Lif301. Lek lif 301 na przedwczesny wytrysk

Ciągle poszukuje się środków i sposobów na przedwczesny wytrysk, ponieważ jest to problem wielu mężczyzn. Wśród wielu dostępnych metod i środków na opóźnienie przedwczesnego wytrysku są tabletki Lif301. Lif301, albo lif 301 to lek na przedwczesny wytrysk, wynaleziony w USA. Podobno jest to pierwszy na świecie skuteczny lek na tą przypadłość. Należy go zażyć 2 godziny przed. Podobno nie wpływa negatywnie na odczucia mężczyzny (tak jak leki typu Fluoksetyna. Nie wiadomo czy i kiedy będzie dostępny w Polsce. W internecie można znaleźć ogłuszenia osób, które chcą zakupić ten lek drogą internetową.Podejrzewam, że jeśli ten środek zostanie dopuszczony i będzie dostępny w naszym kraju nie będzie tani. Nie wiadomo jakie są skutki uboczne stosowania tego leku. Nie wiadomo również jakie są interakcje tego leku z innymi środkami. Warto śledzić informacje na temat tego leku jeśli masz problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Oprócz lif 3 możesz jeszcze zastosować inne środki pomagające w problemie przedwczesnego wytrysku lub skorzystać ze znanych technik np. technikę Semansa czy Mastersa i Johnsona.

W naszym kraju nie oceniono jeszcze skuteczności tabletek na przedwczesny wytrysk lif 301 a według mnie warto stosować czegoś co jest nie sprawdzone.

A tu znajdziesz dobre, skuteczne środki (żele i tabletki) opoźniające wytrysk

Porady jak pokonać przedwczesny wytrysk

Jeżeli chcesz nie być już taki szybki i powstrzymać przedwczesny wytrysk wpisz tu swój adres e-mail i imię. Otrzymasz dzięki temu kilka porad przez e-mail.

Imię:
E-mail:

Zamkniecie